Bank Spółdzielczy w Czarnkowie
---

Nasze hasło przewodnie "Bank Spółdzielczy w Czarnkowie zawsze po drodze" nie jest pustym sloganem.

Jesteśmy zawsze blisko naszych Klientów, otwieramy nowe placówki w których jesteśmy gotowi w pełni zaoferować Państwu obsługę finansową na najwyższym poziomie.

Dbałość o systematyczne podnoszenie jakości świadczonych uslug przy udziale nowoczesnego sprzętu i ciągłego pogłębiania wiedzy pracowników to jedno z piorytetowych założeń strategii rozwoju Banku, które realizowane jest konsekwentnie od wielu lat.

 
Staramy się zawsze pamiętać, że to potrzeby Klientów wyznaczają standardy obsługi, a Bank wciąż dąży do wzbogacania swojej oferty o produkty i usługi, które w pełni sprostają Państwa oczekiwaniom.
Szeroka gama produktów oferowanych przez nasze placówki obejmuje m.in.: Atrakcyjne produkty depozytowe
 

 Interesujące linie kredytowe Karty Płatnicze
 Kompleksową obsługę w zakresie realizacji operacji dewizowych

 Dostęp za pośrednictwem internetu, telefonu komórkowego czy stacjonarnego

Nasz Bank obecny na rynku od ponad 145 lat, będzie dla Państwa z całą pewnością godnym zaufania partnerem. Szerokie grono Klientów, którzy nam zaufali świadczy o tym, że jesteśmy w stanie sprostać bardzo dużej konkurencji na rynku usług bankowych i wysokim wymaganiom stawianych obecnie przez instytucje nadzoru.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient, który choć raz skorzystał z proponowanych przez nas usług, pozostał z nami na zawsze.
Wszystkim Klientom dziękujemy za dotychczasową współpracę i zapraszamy do jej kontynuowania. 


Wszystkich którzy chcą rozpocząć z nami współpracę zapraszamy do naszych Placówek.