Bank Spółdzielczy w Czarnkowie

Aktualności

---
2022-05-13 13:39:05

Blik na telefon dostępny w aplikacji mobilnej ! 


W aplikacji mobilnej bezpiecznie i sprawnie wykonasz Blik na telefon posługując się jedynie numerem telefonu odbiorcy przelewu. Bez gotówki, bez kart, bez długich numerów kont. Rozliczaj się ze znajomymi natychmiast, 24/7, bez opłat i bezpiecznie.

Jak to zrobić ?

Poniżej przedstawiamy instrukcję aktywacji usługi Blik na telefon w aplikacji mobilnej.


1.Aby uruchomić przelew na telefon Blik, należy posiadać aktywowaną aplikację mobilną Nasz Bank (wymagany dostęp do usługi Internet Banking, aplikacja do pobrania w Sklep Play lub AppStore).


2.Po zalogowaniu się do aplikacji mobilnej należy wybrać "Ustawienia", a następnie "Przelew na telefon".


 
3. Dostępne są tu dwie opcje: "Oznacz użytkowników usług Blik" (wymaga udzielenia zgody na dostęp do kontaktów) oraz "Odbieranie przelewów na telefon Blik". Pod tą opcją wyświetli się także numer telefonu, który jest powiązany z numerem Blika uruchomionego w ramach rachunku.


4.Włączenie opcji "Oznacz użytkowników usługi Blik" spowoduje oznaczenie wśród kontaktów, osób posiadających włączoną usługę Blik na telefon.

5.Włączenie opcji "Odbieranie przelewów na telefon Blik" umożliwi otrzymywanie przelewów w ramach usługi Blik na telefon od innych osób. 

6.Aby wykonać przelew na telefon należy w głównym ekranie aplikacji wybrać przycisk Blik, a następnie "Przelew na telefon".7. Następnie wpisać ręcznie dane odbiorcy płatności (numer telefonu oraz nazwę odbiorcy) oraz tytuł oraz kwotę płatności. Można także wybrać osobę z listy kontaktów na urządzeniu (po wcześniejszym nadaniu uprawnień dostępu), klikając na ikonkę obok miejsca na wpisanie numeru telefonu odbiorcy (ikonka "ludzika").8. Gotowe! Odbiorca płatności powinien natychmiast otrzymać Twój przelew.


Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa, nie udostępniaj nikomu kodu Blik i zweryfikuj odbiorcę przed realizacją przelewu.


Kontakt w sprawie aplikacji mobilnej: 67 253 97 57, 67 253 97 58.