Bank Spółdzielczy w Czarnkowie
---

 Cechy produktuJeśli zdarzyło się Państwu kiedyś niezdążyć z terminowym uregulowaniem swoich płatności i poczuć z tego powodu dreszcz emocji, mamy na to lekarstwo (zobacz wersję demonstracyjną klikając na okno logowania po prawej stronie).

Można dokonać błyskawicznego realizowania swoich zobowiązań, zagospodarować natychmiast nadwyżkę środków i zaoszczędzić jeszcze mnóstwo czasu dzięki usłudze Internet Banking. Z dowolnego miejsca w kraju i na świecie możecie Państwo osobiście  wykonywać większość operacji na swoim rachunku. Możecie też, na bieżąco kontrolować stan swoich środków, sprawdzać historię dokonanych operacji oraz przygotować sobie terminarz płatności na najbliższy okres, jak również zapoznawać się z aktualną ofertą banku.

 Instrukcja użytkownika Wymagania techniczne


Komputer PC z dostępem do Internetu.


 Bezpieczeństwo


Ochrona transmitowanych danych oparta jest na nowoczesnych standardach ochrony przekazu informacji w Internecie. Dane przesyłane pomiędzy komputerem klienta i informatycznym systemem bankowym, przekazywane są w postaci zaszyfrowanej, przy użyciu protokołu SSL ze 128 bitowym kluczem szyfrującym. Szyfrowanie całości danych przesyłanych danych zapewnia gwarancję tajności tych danych.

Czynności związane z parametryzacją i definiowaniem przelewów wymagają podania dodatkowego kodu kontrolnego. Każdy klient otrzymuje indywidualną listę kodów. Każdy kod może być użyty tylko jeden raz.

System informatyczny banku oddzielony jest od publicznego Internetu szeregiem "zapór ogniowych" oraz systemem serwerów komunikacyjnych. Sieć lokalna Banku nie jest dołączona do Internetu co zwiększa bezpieczeństwo funkcjonowania systemu informatycznego banku.