Bank Spółdzielczy w Czarnkowie
---


Aby lepiej dopasować ofertę do potrzeb naszych klientów stworzyliśmy pakiety usług związanych z rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym.


W każdym z pakietów klient może nieodpłatnie korzystać z:


  • Wpłaty/wypłaty z rachunku w kasach Banku,

  • Wypłat z ponad 4000 bankomatów Spółdzielczej Grupy Bankowej w całej Polsce,

  • Usługi serwis SMS - dostęp do informacji o stanie środków za pośrednictwem telefonu stacjonarnego lub komórkowego,

  •  wielu innych udogodnień tylko dla posiadaczy rachunków.
 Pakiet Młodzieżowy


to oferta dla młodzieży i pełnoletnich osób uczących się, które nie ukończyły 26 roku życia. Bank prowadzi te rachunki nie pobierając opłaty. Koszt przelewu wykonanego przez usługę Internet Banking to 0,70zł.


 Pakiet Standard


jest przeznaczony dla osób ceniących sobie prostotę i niskie koszty usług bankowych. Prowadzenie rachunku kosztuje tylko 5,00 zł miesięcznie, a dokonanie przelewu w postaci tradycyjnej (papierowej) z konta to koszt 3,50 zł, przelew wykonany przez usługę Internet Banking to koszt 1,00 zł,  stałe zlecenie 2,50 zł.


 Pakiet Senior


jest przeznaczony dla osób powyżej 50 roku życia, otrzymujących stałe wpływy w tyt. renty, emerytury itp. Prowadzenie rachunku kosztuje tylko 1,00 zł, a dokonanie przelewu w postaci tradycyjnej (papierowej) z konta to koszt 1,50 zł, przelew wykonany przez usługę Internet Banking to koszt 1,00 zł.


Pakiet Podstawowy Rachunek PłatniczyJest przeznaczony dla osób, które nie posiadają rachunku bankowego w żadnym banku. Bank prowadzi rachunek nie pobierając opłaty.

Do Podstawowego Rachunku Płatniczego wydawana jest debetowa karta płatnicza.

Bank nie pobiera opłat za 5 przelewów na rachunki w innych bankach oraz za 5 wypłat gotówkowych w bankomatach innych niż banków spółdzielczych w ciągu miesiąca.

Dokument dotyczący opłat oraz Wniosek o otwarcie Podstawowego Rachunku Płatniczego załączamy poniżej:


Dokument dotyczący opłat

Wniosek o otwarcie PRP